• +420 731 159 137

Scitec Macatron 108 kapslí

Scitec Macatron 108 kapslí

Scitec Macatron 108 kapslí

Cena: 579
Jednotková cena: 536.11 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 503 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

MACATRON je vytříbeným matrixem pro podporu optimalizace hladiny testosteronu, estrogenu a podporu libida. Obsahuje 13 pečlivě vybraných účinných látek, kyselinu D-asparagovou (DAA) a složky léčivých rostlin (mezi nimi i MACA) - zajišťují důležité vitamíny a minerální látky. MACA je obecně užívaná jako afrodiziakum. Tento kořen je legendou, co se týče účinků zvyšování sexuální aktivity.

Testofen® je výtažkem z rostliny Pískavice (řecké seno) s minimálně 50% obsahem Fenuside ™, což jsou Saponinové glykosidy, které jsou standardizovány na Testofen®. Pískavice (řecké seno) je dobře známou, mnohostrannou léčivou rostlinou, obsahující více než 100 různých rostlinných účinných látek, včetně Furostanových a Steroidních saponinů. Testofen® prokazatelně zvyšuje sexuální aktivitu, vedle toho pomáhá udržovat sexuální zdraví a objem svalové hmoty.

MACATRON obsahuje bor a flavonoid quercetin, který pomáhá zabraňovat přeměně testosteronu na estrogen. Stejný účinek má i Mangostan. Ligniny kopřivy mohou přispět ke snížení hormonální vazby globulinu (SHBG) s testosteronem, což může pomáhat v tom, aby měl organizmus k dispozici více volného testosteronu, který je v organismu aktivní formou. Nejvhodnější je používat výtažky kořene kopřivy spolu s výtažky z rostliny Serenoa plazivá.

Vitamín B5 (kyselina pantothenová) hraje roli při správné syntéze a látkové přeměně steroidních hormonů, vitamínu D a některých látek, účastnících se při přenosu podnětů. Vitamín B6 hraje roli při regulaci hormonálních procesů a přispívá k tlumení únavy a pocitu vyčerpanosti. Vitamín D přispívá k normální činnosti svalstva a hraje roli při procesech dělení buněk. Zinek přispívá k normální plodnosti, k normálnímu rozmnožování, jakož i k udržování normální hladiny testosteronu v krvi. *

MACATRON lze kombinovat s jednosložkovými tribulusovými produkty. * Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 2 kapsle během snídaně a 2 kapsle během večeře.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 kapsle (1 dávka)

Vitamín B5

1,8 mg

Vitamín B6

0, 84 mg

Vitamín D3

5 mcg

Zinek

6 mg

Quercetin dihydrát

100 mg

Bor

3,6 mg

„MACATRON“ komplex

2400 mg

SLOŽENÍ:

Kyselina D-Aspartová, extrakt z listu Urtica dioica, kapsle (hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý), prášek kořene Lepidium meyenii, protispékavé látky (stearát hořečnatý), extrakt ze semen Avena sativa, extrakt z ovocné kůry Garcinia mangostana, Quercetin dihydrát, ovocný extrakt Serenoa repens, Testofen® extrakt ze semene Trigonella foenum-graecum (standardizovaný s minimálním obsahem 50% Fenuside™), kyselina boritá, monophydrát síranu zinečnatého, Cholekalciferol, D-Pantotenát vápenatý, Pyridoxin HCl.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.