• +420 731 159 137

Scitec Beta Carotene 90 kapslí

Scitec Beta Carotene 90 kapslí

Scitec Beta Carotene 90 kapslí

Cena: 89
Jednotková cena: 0.99 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 77 Kč
Dostupnost: Skladem

EXP 07/2019 - k dispozici 2 ks

  • DOPRODEJ POSLEDNÍCH KUSŮ

V přírodě je beta karoten provitamínem vitamínu A (v inaktivní formě), má antioxidační účinky, podporuje imunitní systém a hraje důležitou úlohu ve fyziologii zraku. Rostlinné karotenoidy jsou základním potravinovým zdrojem provitamínu A. Jeden náš trávicí enzym je schopen rozložit jednu molekulu beta karotenu na dvě molekuly vitaminu A.

Beta karoten je předchůdcem retinolu, který je nejdůležitější komponentou molekulárního aparátu - zodpovídajícího za citlivost sítnice. Beta karoten je nevyhnutelný pro černobílé i barevné vnímání! Jako provitamín vitamínu A hraje významnou roli při ochraně zraku, pokožky, imunitního systému, pohlavních orgánů (mužských i ženských), embryonálního vývoje, látkové přeměny kostí, produkci krve a v neposlední řadě má také antioxidační účinky pro náš organismus.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně, nejlépe s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Vitamín A (100% Beta karoten)

25000 IU (MJ)

 

SLOŽENÍ:

Sójový olej, želatina, glycerin, žlutý včelí vosk, sójový lecitin.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.