• +420 731 159 137

Scitec Strike Back 90 kapslí

Scitec Strike Back 90 kapslí

Scitec Strike Back 90 kapslí

Cena: 280
Jednotková cena: 3.11 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 243 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Multivitaminové kapsle s obsahem minerálních látek a rostlinných výtažků pro regeneraci.

STRIKE BACK jsme vyvinuli tak, aby zajišťoval ty složky, které jsou potřebné pro rychlou regeneraci a optimalizaci tělesných funkcí po náročném tréninku, nebo po vyčerpávajícím boji či zápase. Tento po-tréninkový produkt byl vyvinut výhradně pro „hardcore bojovníky“ a pro odhodlané sportovce funkčních sportů. Naše formule zajišťuje potřebné vitamíny, mimo jiné také obsahuje populární, regeneraci podporující rostlinné výtažky - vše v lehce vstřebatelných kapslích. Každá dávka zajišťuje alespoň 100 procent stravovacích referenčních hodnot našich vitamínových složek. Biotin přispívá k normální činnosti tvorby energie přeměnou látek. Chrom přispívá k udržování normální hladiny krevního cukru. Vitamín A přispívá k udržování normálního zraku. Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervového systému. Vitamín B2 přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Niacin přispívá k tlumení únavy a pocitu vyčerpanosti. Kyselina pantotenová přispívá k normálnímu mentálnímu výkonu. Vitamín B6 přispívá k normální psychické činnosti a také k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému. Vitamín C pomáhá při ochraně buněk před oxidačním stresem, zároveň přispívá k normální tvorbě kolagenu, také udržuje normální stav chrupavek, kostí, cév, dásní, zubů a pokožky. Vitamín C navíc přispívá k normální činnosti imunitního systému během a po intenzivním tréninku (tento pozitivní účinek lze dosáhnout užitím plus 200 mg vitamínu C nad jeho doporučenou denní dávku)! Vitamín D přispívá k optimální svalové činnosti a také k normální vstřebatelnosti a využitelnosti draslíku a fosforu. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Vitamín K přispívá k udržování normálního stavu kostí. Kyselina listová přispívá k normální syntéze aminokyselin.*

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (2 kapsle) denně s jídlem, nejlépe po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle

Vitamín A (Retinyl acetát)

800 mcg

Vitamín B1 (Thiamin mononitrát)

3,3 mg

Vitamin B2 (as Riboflavin)

4,2 mg

Niacin (as Nicotinamide)

20 mg

Vitamin B5 (Kyselina Pantotenová)

18 mg

Vitamin B6 (as Pyridoxine HCl)

1,4 mg

Vitamin B7 (Biotin)

100 mcg

Vitamin B9 (Kyselina listová)

200 mcg

Vitamin B12 (Kyanokobalamin)

3 mch

Vitamin C (Kyselina askorbová)

200 mg

Vitamin D3 (Cholekalciferol)

5 mcg

Vitamín E (DL-Alfa Tokoferyl Acetát)

18 mg

Vitamín K2 (Menaquinone-7)

23 mcg

Chrom

12 mcg

Vápník

245 mg

Hořčík

115 mg

Bromelain

50 mg

Ginger extrakt (5% Gingerol)

50 mg

Extrakt z hroznových semínek (95% Proanthocyanidin)

50 mg

Salix alba extrakt (25% Salicin)

50 mg

Schizandra chinensis extrakt (1% Schizandrol)

50 mg

Extrakt ze smrkové kůry (95% Proantokyanidin)

50 mg

 

SLOŽENÍ:

Uhličitan vápenatý, hovězí želatina, oxid hořečnatý, kyselina askorbová, DL-Alfa-Tokoferyl acetát, protispékavé složky (stearát hořečnatý), Bromelain extrakt z Ananasové stopky (1200 GDU/g), extrakt z kořene zingiber officinale (5% gingerol), extrakt ze semen vitis vinifera (95% Proanthocyanidin), extrakt z kůry salix albat (25% Salicin), extrakt z plodů schisandra chinensis (1% Schizandrol), extrakt ze smrkové kůry (95% Proantokyanidin), menachinon-7, D-Pantotenát vápenatý, nicotinamide, D-Biotin, retinyl acetaát, barvivo (oxid titaničitý), riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutaminová, cholekalciferol, Pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin, picolinát chromu.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.