• +420 731 159 137

Leu-HICA Stimulator 90 kapslí - Amix

Leu-HICA Stimulator 90 kapslí - Amix

Leu-HICA Stimulator 90 kapslí - Amix

Cena: 715
Jednotková cena: 7.94 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 622 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Kód zboží: 9404245
Výrobce: AMIX™

Leu-HICA Stimulator Amix™ Pure Leu-HICA™ Kyseluina leucinová, známá také jako alfa-hydroxy-isokapronová kyselina (HICA) je přírodním metabolitem řetězovitě větvené aminokyseliny L-Leucinu. To znamená, že HICA je zcela přírodní látka. Může být přínosem pro atlety. Leu-HICA Stimulator je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Leu-HICA StimulatorAmix™ Pure Leu-HICA™ Kyseluina leucinová, známá také jako alfa-hydroxy-isokapronová kyselina (HICA) je přírodním metabolitem řetězovitě větvené aminokyseliny L-Leucinu. To znamená, že HICA je zcela přírodní látka. Může být přínosem pro atlety.Leu-HICA Stimulator je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Složení

Leu-HICA Stimulator obsahuje: HICA (L-Leucin, alfa hydroxy-isokapronová vápenatá sůl), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Dávkovaní

Leu-HICA StimulatorJako potravní doplněk užívejte 1 kapsli 3x denně. Užívejte 2 kapsle před fyzickým výkonem a 1 kapsli hned po výkonu. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

  • Energetická hodnota - 1689 kJ
  • Bílkoviny - proteiny - 82 g
  • Sacharidy - uhlohydráty - 13 g
  • Tuky - -2 g

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:

  • Vitamín C - 100 mg

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:

  • HICA (L-Leucin, alfa hydroxy-isokapronová vápenatá sůl) - 500 mg