• +420 731 159 137

Scitec Bromelain 90 tablet

Scitec Bromelain 90 tablet

Scitec Bromelain 90 tablet

Cena: 189
Jednotková cena: 2.1 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 164 Kč
Dostupnost: Skladem

EXP 03/2019 - k dispozici 1 ks

Bromelain, jednoduše řečeno - enzymy jsou motory chemických reakcí v organismech. Bromelain v organismu působí na štěpení látek bílkovinné povahy. Příznivé účinky působící mimo střevní trakt nebyly doposud přesně objasněny. V krevní plasmě jsou totiž enzymy, které bromelain ničí. Informace výrobce.

  • DOPRODEJ POSLEDNÍCH KUSŮ

Bromelain je směsí extraktu z ananasu a trávicích enzymů (proteázy). Ananas má dlouhoudobou tradici v léčitelství v kruhu domorodých Američanů. Jeho víceúčelové využití se šíří postupně do celého světa. Zkoumání tohoto populárního rostlinného výtažku nadále pokračuje. Tento přírodní trávicí enzym podporuje trávení, hlavně rozklad bílkovin, proto je užívání této živiny velmi užitečné pro dosažení optimálního vývoje sportovců a vstřebávání živin. Příznivé účinky působící mimo střevní trakt však nebyly přesně objasněny. V krevní plasmě jsou totiž enzymy, které bromelain ničí. Informace výrobce.

Proto je nyní možné provádět trénink častěji a daleko intenzivněji. Dalším mezníkem, ve vývoji doplňkové výživy, je dle expertů právě Bromelain!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 tabletu 2 krát denně po jídle.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 tablety

Bromelain

1000 mg

 SLOŽENÍ:

Bromelain, zpevňující látky (dextróza, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý), zahušťovadlo (sodná sůl), protispékavé látky (křemičitan vápenatý, rostlinný stearan hořečnatý), leštící látky (rostlinná kyselina stearová).

 UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.