• +420 731 159 137

Scitec Night Pro 900g

Scitec Night Pro 900g

Scitec Night Pro 900g

Cena: 73917% sleva!
Jednotková cena: 82.11 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 643 Kč
Původní cena: 890 Kč, ušetříte: 151
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kaseinový protein s pomalým vstřebáváním, velmi vhodný jako noční protein

Kasein je po syrovátce druhou bílkovinou v mléku. Kasein se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), a má taky velmi vysoký obsah L-glutaminu (vyšší než u syrovátkových bílkovin), který má jako volná aminokyselina největší zastoupení v krvi. Kaseinové bílkoviny patří mezi komlexní bílkoviny, protože zabezpečují všechny potřebné aminokyseliny pro organizmus: včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit (jmenovitě to jsou: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin). NIGHT PRO je vhodné užívat tehdy, pokud jsou z jakéhokoliv důvodu mezi jednotlivými jídly dlouhé pauzy nebo před spaním. V případě, že používáš předtréninkový doplněk výživy nebo doplněk výživy během tréninku (včetně aminokyselin a bílkovin), tehdy se doporučuje užívat jako předtréninkový protein právě kasein. NIGHT PRO je produkt s nízkým obsahem tuku a s vysokým obsahem bílkovin. Jeho obsah bílkovin přispívá k zachování a k růstu svalové hmnoty a k udržování normálního stavu kostí.*

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

 DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (25 g – ¾ odměrky) rozmíchanou s 350 ml tekutiny. Nejlepé je užít šejkr a důkladně protřepat. NIGHT PRO je vhodné užívat tehdy, pokud jsou z jakéhokoliv důvodu mezi jednotlivými jídly dlouhé pauzy nebo před spaním. V případě, že používáš předtréninkový doplněk výživy nebo doplněk výživy během tréninku (včetně aminokyselin a bílkovin), tehdy se doporučuje užívat jako předtréninkový protein právě kasein.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

25 g (3/4 odměrky)

Energetická hodnota

88 kcal

Tuky

<0,5 g

-   z toho nasycené mastné kyseliny

0,2 g

Sacharidy

1,2 g

-   z toho cukry

0,9 g

Bílkoviny

20 g

Soli

0,01 g

Vápník

359 mg

 

SLOŽENÍ:

Příchuť čokoláda: Kaseinát vápenatý (z mléka), Micelární kaseinový koncentrát (z mléka), odtučněný kakový prášek (10-12%), aroma (čokoláda), sladidla (Acesulfame K, Sucralose).

Příchuť vanilka: Kaseinát vápenatý (z mléka), Micelární kaseinový koncentrát (z mléka), aroma (vanilka), Dextróza, sladidla (Acesulfame K, Sucralose).

Příchuť jahoda: Kaseinát vápenatý (z mléka), Micelární kaseinový koncentrát (z mléka), aroma (jahoda), Dextróza, regulátor kyselosti (monohydrát kyseliny citrónové), sladidla (Acesulfame K, Sucralose), barvivo (červená řepa).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina je určena pro zvláštní výživu, nenahrazujte pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.