• +420 731 159 137

8-hour Night Protein 1200g - Maxxwin

8-hour Night Protein 1200g - Maxxwin

8-hour Night Protein 1200g - Maxxwin

Cena: 694
Jednotková cena: 57.83 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 603 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Kód zboží: 12402031

8-hour Night Protein 8-Hour Protein je komplexní proteinový nápoj s postupným uvolňováním aminokyselin s vysokým obsahem micelárního kaseinu. Díky postupnému a pomalému uvolňování aminokyselin do krevního oběhu dokáže zásobovat svaly až 8 hodin. Prodloužené vstřebávání pomáhá efektivně zabránit katabolismu svalové hmoty po celou dobu spánku. Proto je 8-Hour Protein vhodný použít zejména jako noční protein . Jako zdroj sacharidů jsme zvolili isomaltulózu – Palatinosu, která díky velmi pomalému vstřebávání a postupnému uvolňování glukózových jednotek do krevního řečiště nezvyšuje prudce hladinu inzulínu jako to je to u běžně používaných sacharidů. Přidaný L-Glutamin a Glutamin Peptid ještě více podpoří regeneraci a nárůst svalové hmoty. Extrakt z Kozlíku lékařského a L-Tryptophan pro lepš

8-hour Night Protein8-Hour Protein je komplexní proteinový nápoj s postupným uvolňováním aminokyselin s vysokým obsahem micelárního kaseinu. Díky postupnému a pomalému uvolňování aminokyselin do krevního oběhu dokáže zásobovat svaly až 8 hodin. Prodloužené vstřebávání pomáhá efektivně zabránit katabolismu svalové hmoty po celou dobu spánku. Proto je 8-Hour Protein vhodný použít zejména jako noční protein . Jako zdroj sacharidů jsme zvolili isomaltulózu – Palatinosu, která díky velmi pomalému vstřebávání a postupnému uvolňování glukózových jednotek do krevního řečiště nezvyšuje prudce hladinu inzulínu jako to je to u běžně používaných sacharidů. Přidaný L-Glutamin a Glutamin Peptid ještě více podpoří regeneraci a nárůst svalové hmoty. Extrakt z Kozlíku lékařského a L-Tryptophan pro lepší a hlubší spánek. 8-Hour Protein je ideální protein pro delší pauzy mezi jidly, ale je především určen jako poslední jídlo před spánkem.

Složení

8-hour Night Protein obsahuje: Micelární kasein, isomaltulóza – Palatinosa, glutaminové peptidy, L-glutamin, sójový proteinový izolát, vaječný albumin, zahušťovadlo: xanthanová guma, čokoládové aroma, kakaový prášek, karamelový prášek, kozlík lékařský extrakt, L-Tryptophan, náhradní sladidlo: sukralóza, acesulfam K E950.

Dávkovaní

8-hour Night ProteinRozmíchejte večer před spaním 40g (cca dvě odměrky) ve 350 ml vody nebo odtučněného mléka.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

  • Energetická hodnota - 1589 kJ
  • Bílkoviny - proteiny - 62.5 g
  • Sacharidy - uhlohydráty - 27.1 g
  • Tuky - 1.4 g

Aminokyseliny ve 100 g výrobku:

  • L-Glutamin - 2000 mg
  • L-Tryptofan - 100 mg

Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:

  • Kozlík lékařský - 100 mg