• +420 731 159 137

Scitec L-Glutamine 600 g

Scitec L-Glutamine 600 g

Scitec L-Glutamine 600 g

Cena: 54728% sleva!
Jednotková cena: 91.17 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 476 Kč
Původní cena: 760 Kč, ušetříte: 213
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Glutamin je aminokyselina, která se vyskytuje v lidské krvi v největším zastoupení. Glutamin se v určitých podmínkách může stát podmíněně esenciální aminokyselinou, během intenzivního tréninku a bezprostředně po něm, a to v době když si tělo nedokáže syntetizovat dostatečné množství glutaminu. Tato podmíněně esenciální aminokyselina se může získat konzumací bílkovinných potravin a doplňků výživy.

Glutamin je favoritem v kategorii suplementů zaměřených na kulturistiku, atletiku, silové disciplíny a všechny aktivity s vysokou intenzitou. Glutamin se využívá v kulturistice během přípravy na soutěže se zaměřením na ochranu svalové hmoty. Atleti a siloví sportovci užívají glutamin zejména v období regenerace.

Trvalé užívání glutaminu předchází poškozování a devastaci svalstva, katabolizaci a rovněž podporuje produkci růstového hormonu. Glutamin významně zvyšuje přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují vaše anabolické (růstové) procesy ve svalech. Již pouhé 2g glutaminu dokáží tuto hladinu navýšit až čtyřnásobně.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (6 g = 1 zarovnaná čajová lžička) s 250 ml vody nebo jiné tekutiny, nejlépe se sacharidovým koktejlem nebo džusem. Užívejte před, během nebo po tréninku, také jej můžete užít před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

6 g (1 dávka)

L-Glutamin

6000 mg

SLOŽENÍ:

L-Glutamine.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nenahrazujte pestrou stravu. Vhodná pro sportovce. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 15 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Může neblaze ovlivňovat chování dětí. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.