• +420 731 159 137

Scitec 100% Beef Concentrate 2000g

Scitec 100% Beef Concentrate 2000g

Scitec 100% Beef Concentrate 2000g

Cena: 1 03923% sleva!
Jednotková cena: 51.95 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 903 Kč
Původní cena: 1350 Kč, ušetříte: 311
Dostupnost: Zboží je nedostupné

100% BEEF MUSCLEobsahuje bílkoviny ze 100% pocházející z hovězího masa. Hovězí maso je tou nejlepší a nejvhodnější bílkovinou pro tvrdě trénující, cílevědomé sportovce, ale také pro tebe. Hovězí maso si získalo legendární status a to, že mnoho lidí pociťuje viditelnější růst svalové hmoty během konzumace hovězího masa, než je tomu například při stejném příjmu bílkovin z kuřecího masa.

Tato formule 100% BEEF MUSCLEje komplexní bílkovinou z hydrolyzovaných („předtrávených“) hovězích peptidů, z nichž se získává optimální hydrolyzát z čerstvého a hormony neobsahujícího hovězího masa, aplikací tlaku. Výsledkem pak je vynikající stravitelnost, rozpustnost a především využitelnost.

Jedná se o úplné bílkoviny, které zabezpečují pro organismus všechny typy esenciálních aminokyselin, včetně histidinu, isoleucinu, leucinu, lysinu, methioninu, fenylalaninu, threoninu, tryptofanu, valinu, které si organismus nedokáže vytvořit sám a proto je nutné je přijmout potravou. Náš 100% BEEF CONCENTRATE tyto aminokyseliny obsahuje a proto přispívá k růstu a udržování svalové hmoty, a také k zachování zdraví kostí.

100% BEEF CONCENTRATE je vynikající alternativou proteinů vyrobených z mléka, a to zejména velmi diskutovaného sójového proteinu. Mnoha lidem mléčný protein způsobuje vážný problém - intolerance na laktózu nebo alergie na mléko. Jiní lidé následují určitou formu „paleo diety“, při které jsou z potravy vyloučeny mléčné produkty a proto zde mají prioritu bílkovinové zdroje na podkladě masa. (Hovězí maso neobsahuje laktózu, avšak tento náš produkt je vyráběn v provozu, ve kterém se vyrábějí i jiné produkty s obsahem laktózy!) Mnoho hovězích proteinů nevyniká dobrou chutí. Náš 100% BEEF CONCENTRATE je však velice chutný, a navíc neobsahuje žádný přidaný kreatin. * Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užít 1 dávku (30 g - 2/3 odměrky) denně rozmíchanou v 250 ml vody po tréninku. Pro důkladné rozmíchání se doporučuje používat šejkr se sítkem. Před použitím důkladně protřepejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (2/3 odměrky)

Energetická hodnota

114 kcal

Tuky

1,4 g

-   z toho nasycené mastné kyseliny

0,4 g

Sacharidy

6,2 g

-   z toho cukry

2,1 g

Bílkoviny

19 g

Soli

0,61 g

Vláknina

<0,5 g

 

SLOŽENÍ:

 Příchuť malinový krém: Maltodextrin, bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma (jahoda, lesní plody), emulgátor (prášek sójového lecitinu), dextróza, sukróza, zahušťovadlo (Xanthan Gum), barvivo (červená řepa), chlorid sodný, sladidla (Acesulfám K, Sukralóza).

 Příchuť mandle - čokoláda:Maltodextrin, bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, aroma (čokoláda, mandle), kakový prášek (10-12%), emulgátor (prášek sójového lecitinu), dextróza, sukróza, chlorid sodný, zahušťovadlo (Xanthan Gum), sladidla (Acesulfám K, Sukralóza).

Příchuť karamel - vanilka: Maltodextrin, bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, aroma (mléčný karamel, vanilka), emulgátor (prášek sójového lecitinu), dextróza, sukróza, chlorid sodný, zahušťovadlo (Xanthan Gum), barvivo (riboflavin), sladidla (Acesulfám K, Sukralóza).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Nenahrazujte pestrou a vyváženou stravu! Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování! Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí!