• +420 731 159 137

Scitec 100% BEEF Muscle 3180 g

Scitec 100% BEEF Muscle 3180 g

Scitec 100% BEEF Muscle 3180 g

Cena: 1 15428% sleva!
Jednotková cena: 36.29 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1003 Kč
Původní cena: 1600 Kč, ušetříte: 446
Dostupnost: Zboží je nedostupné

100% BEEF MUSCLEobsahuje bílkoviny ze 100% pocházející z hovězího masa. Hovězí maso je tou nejlepší a nejvhodnější bílkovinou pro tvrdě trénující, cílevědomé sportovce, ale také pro tebe. Hovězí maso si získalo legendární status a to, že mnoho lidí pociťuje viditelnější růst svalové hmoty během konzumace hovězího masa, než je tomu například při stejném příjmu bílkovin z kuřecího masa.

Tato formule 100% BEEF MUSCLEje komplexní bílkovinou z hydrolyzovaných hovězích peptidů, z nichž se získává optimální hydrolyzát z čerstvého a hormony neobsahujícího hovězího masa, aplikací tlaku. Výsledkem pak je vynikající stravitelnost, rozpustnost a především využitelnost.

Jedná se o úplné bílkoviny, které zabezpečují pro organismus všechny typy esenciálních aminokyselin, včetně histidinu, isoleucinu, leucinu, lysinu, methioninu, fenylalaninu, threoninu, tryptofanu, valinu, které si organismus nedokáže vytvořit sám a proto je nutné je přijmout potravou. Do produktu jsme navíc přidali další 2 gramy L - leucinu, který patří mezi jednu z nejdůležitějších složek esenciálních aminokyselin.

100 % BEEF MUSCLE zajišťuje i různé typy sacharidů - včetně populárního „waxymaizestarch“ – který je palivem pro tvrdý trénink a procesy metabolismu. Mnoho produktů z hovězí bílkoviny nemají dobrou chuť - naše hovězí bílkovina je však velmi chutná a stojí za to ji vyzkoušet!

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleno Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (106 g - 1 ¾ odměrky) rozmíchanou v 500 ml vody denně, nejlépe po tréninku. Pro kvalitní rozmíchání doporučujeme používat šejkr se sítkem. Před použitím řádně protřepejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

106 g (1 ¾ odměrky)

Energetická hodnota

390 kcal

Tuky

1,6 g

-   z toho nasycené mastné kyseliny

0,3 g

Sacharidy

64 g

-   z toho cukry

0 g

Bílkoviny

30 g

Soli

0,53 g

Vláknina

0 g

L-Leucine

2000 mg

 

SLOŽENÍ:

 Příchuť smetonovo vanilková: Maltodextrin, bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, kukuřičný škrob, aroma (šlehačka, krémová vanilka), jogurtový prášek (mléko), L-Leucine, emulgátor (prášek sójového lecitinu), zahušťovadlo (Xanthan Gum), sladidla (Acesulfám K, Sukralóza).

Příchuť intenzivní malina:Maltodextrin, bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, kukuřičný škrob, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma (malina, Quark), L-Leucine, emulgátor (prášek sójového lecitinu), zahušťovadlo (Xanthan Gum), sladidla (Acesulfám K, Sukralóza), barvivo (Ponceau 4R).

Příchuť extra čokoláda: Maltodextrin, bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, kukuřičný škrob, odtučněný kakový prášek (10-12%), aroma (hořká čokoláda), emulgátor (prášek sójového lecitinu), L-Leucine, zahušťovadlo (Xanthan Gum), sladidla (Acesulfám K, Sukralóza).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Nenahrazujte pestrou a vyváženou stravu! Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování! Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí!