• +420 731 159 137

Scitec 100% Hydrolized Beef Isolate Peptides 900 g

Scitec 100% Hydrolized Beef Isolate Peptides 900 g

Scitec 100% Hydrolized Beef Isolate Peptides 900 g

Cena: 69825% sleva!
Jednotková cena: 77.56 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 607 Kč
Původní cena: 930 Kč, ušetříte: 232
Dostupnost: Zboží je nedostupné

100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES obsahuje bílkoviny ze 100% pocházející z hovězího masa. Hovězí maso je tou nejlepší a nejvhodnější bílkovinou pro tvrdě trénující, cílevědomé sportovce, ale také pro tebe. Hovězí maso si získalo legendární status a to, že mnoho lidí pociťuje viditelnější růst svalové hmoty během konzumace hovězího masa, než je tomu například při stejném příjmu bílkovin z kuřecího masa.

Tato formule 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je komplexní bílkovinou z hydrolyzovaných hovězích peptidů, z nichž se získává optimální hydrolyzát z čerstvého a hormony neobsahujícího hovězího masa, aplikací tlaku. Výsledkem pak je vynikající stravitelnost, rozpustnost a především využitelnost. Jedná se o úplné bílkoviny, které zabezpečují pro organismus všechny typy esenciálních aminokyselin, včetně histidinu, isoleucinu, leucinu, lysinu, methioninu, fenylalaninu, threoninu, tryptofanu, valinu, které si organismus nedokáže vytvořit sám a proto je nutné je přijmout potravou. 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je 390%-ně koncentrovanějším zdrojem bílkovin, než ta nejlepší část hovězí svíčkové bez tuku. V hovězích bílkovinách není žádný přídavek kreatinu. * Čistý a bez cukru!

 

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (30 g - 2/3 odměrky) denně po tréninku v 250 ml vody. Na přípravu se doporučuje užívat šejkr se sítkem. Před použitím pořádně protřepejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (2/3 odměrky)

Energetická hodnota

114 kcal

Tuky

1,5 g

-   z toho nasycené mastné kyseliny

0,5 g

Sacharidy

-   z toho cukry

0 g

Bílkoviny

25 g

Soli

0,41 g

Vláknina

 

SLOŽENÍ:

Příchuť mandle-čokoláda: bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, aroma (čokoláda, mandle), odtučněný kakový prášek (10-12%), emulgátor (prášek sójového lecitinu), zahušťovadlo (Xanthan Gum), sladidla (Acesulfám K, Sodný cyklamát, Sukralóza).

Příchuť jahodový krém:bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma (jahoda, lesní plody), emulgátor (prášek sójového lecitinu), zahušťovadlo (Xanthan Gum), barvivo (červená řepa), sladidla (Acesulfám K, Sodný cyklamát, Sukralóza).

Příchuť vanilka: bílkovina z hydrolyzovaných hovězích peptidů, aroma (mléčný karamel, vanilka), emulgátor (prášek sójového lecitinu), zahušťovadlo (Xanthan Gum), sladidla (Acesulfám K, Sodný cyklamát, Sukralóza).

 

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Nenahrazujte pestrou a vyváženou stravu! Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování! Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí!