• +420 731 159 137

CLA Xtreme 1400mg 60 cps - Hi Tec Nutrution

CLA Xtreme 1400mg 60 cps - Hi Tec Nutrution

CLA Xtreme 1400mg 60 cps - Hi Tec Nutrution

Cena: 329
Jednotková cena: 5.48 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 286 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Kód zboží: 51549040

CLA Xtreme obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), která je izomerem kyseliny linolové, patřící k nezbytným esenciálním nenasyceným mastným kyselinám skupiny Omega-6. Konjugovaná kyselina linolová silně redukuje tukovou tkáň a tvoří beztukovou svalovou hmotu díky řadě různých buněčných mechanismů

CLA Xtreme obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), která je izomerem kyseliny linolové, patřící k nezbytným esenciálním nenasyceným mastným kyselinám skupiny Omega-6. Konjugovaná kyselina linolová silně redukuje tukovou tkáň a tvoří beztukovou svalovou hmotu díky řadě různých buněčných mechanismů. Odlišná konfigurace vazeb v částici CLA způsobuje, že na rozdíl od kyseliny linolové dochází k omezení syntézy tkáňových hormonů, zodpovědných za tvorbu tukových buněk.

Velký podíl CLA na dietě brání vývoji tukové tkáně, kdežto již existující tukové buňky(nestimulované hormonálně) podléhají samozničení. CLA povzbuzuje nárůst svalové tkáně, čímž ulehčuje spalování zbytečných kalorií a posiluje procesy termogeneze v organismu. Konjugovaná kyselina linolová má také imunostimulační a antioxidační účinky. CLA Xtremetrvale mění poměry tkání v organismu člověka ve prospěch svalové tkáně.

SLOŽENÍ:
Olej obsahující konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), potravinářská želatina.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
Používejte 2 až 4 kapsle denně, nejlépe během hlavních jídel.