• +420 731 159 137

Muscle Fuel Mass 5000g - USN

Muscle Fuel Mass 5000g - USN

Muscle Fuel Mass 5000g - USN

Cena: 2 790
Jednotková cena: 55.8 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 2426 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce
Kód zboží: 51549086

Muscle Fuel MASS je preparát vyvinutý speciálně pro jedince, kteří mají problém s nabráním tělesné hmotnosti a také pro všechny, kteří potřebují vysoký přísun sacharidů v rámci objemového nebo vytrvalostního tréninkového cyklu.

Produkt je současně zdrojem bílkovin (ze 4 nejkvalitnějších zdrojů, celkem 46 000 mg aminokyselin), které přispívají k růstu svalové hmoty, k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. Přípravek zabezpečuje přísun sacharidů, bílkovin (proteinů) a nutričně hodnotných látek pro doplnění energie. Patentovaná STS technologie zajišťuje postupné uvolňování a vstřebávání bíkovin. Patentovaná složka Zymatech napomáhá (na základě enzymatické směsi přidané do preparátu) bílkoviny lépe využívat. Produkt obsahuje fosfor, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, funkci buněčných membrán, k udržení normálního stavu kostí a k udržení normálního stavu zubů. Obsažený vápník přispívá k normální srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, nervových přenosů, trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk a  je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a  zubů. Produkt obsahuje hořčík, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, činnosti svalů, syntéze bílkovin, psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Složení

Maltodextrin, syrovátkový bílkovinný izolát a koncentrát, kakaový prášek (pouze u příchuti "Čokoláda"), mléčný koncentrát, sójový bílkovinný izolát, micelární kasein, kokosový olej, rýžový škrob, glycerofosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, mléčnan vápenatý, fruktóza, aroma, chlorid sodný, sušené mléko, glukonan sodný, stabilizátor, sladidlo: sukralóza, vitaminová směs (A, C, E, D3, B1, B2, niacin, kyselina pantotenová, B6, biotin, kyselina listová, B12), L-glutamin, leucin, isoleucin, valin, taurin, Zymatech enzymatická složka (enzymy laktázy), barvivo: E124 - může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, extrakt kořene červené řepy (jen v příchuti "Jahoda").

Doporučené dávkování

Přidejte 3 odměrky do 400ml studené vody. Rozmíchejte ručně v šejkru po dobu přibližně 30 vteřin, poté nechte minutu odstát. Užívejte 2 až 3 krát denně. Dávkování může být i poloviční. Pro vyšší energetický přísun ve formě bílkovin a sacharidů lze pro přípravu místo vody použít i nízkotučné mléko.

Upozornění

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro dět, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte do 45 dnů. Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz spodní část obalu.

Upozornění pro alergiky

Obsahuje mléko, laktózu, sójové a vaječné bílkoviny; může obsahovat stopové množství skořápkových plodů