• +420 731 159 137

Scitec Choco Pro 20x55 g

Scitec Choco Pro 20x55 g

Scitec Choco Pro 20x55 g

Cena: 68623% sleva!
Jednotková cena: 62.36 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 597 Kč
Původní cena: 890 Kč, ušetříte: 204
Dostupnost: Zboží je nedostupné

CHOCOPRO je 55 gramová proteinová tyčinka obsahující 18 gramů bílkovin! Skládá se ze syrovátky, kazeinu a komplexní mléčné bílkoviny, které jsou kompletními bílkovinami, protože zabezpečují pro organizmus všechny potřebné typy aminokyselin: včetně 9 aminokyseli, které si organizmus nedokáže vytvořit samo a které je nutno přijmout v potravě (jedná se o: histidin, izoleucin, leucin, lyzin, methionin, fenylalanin, treonin, tryptofan, valin).

Bílkoviny v tyčince CHOCOPRO přispívají ke zvyšování svalové hmoty, k jejímu udržování a také k udržování zdraví kostí.* Tuto „čokoládovou tyčinku“ můžete konzumovat kdykoliv během dne, když chcete dopřát svému tělu přísun užitečných živin! *Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

Neobsahuje aspartam!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 tyčinku vždy, když budete potřebovat energii a bílkoviny. V závislosti na vaší potřebě, můžete jíst více než 1 tyčinku denně. V balení se nachází 20 tyčinek.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 tyčinka

Energetická hodnota

212 kcal

Bílkoviny

18 g

Sacharidy

22 g

Tuky

5,8 g

Vláknina

1,65 g

 

SLOŽENÍ:

Příchutě: capuccino, mandle, citrónový dort, dvojtá čokoláda, tiramisu, smíšené bobule bílá čokoláda.

Vysoce fruktózový kukuřičný sirup, proteinový (bílkovinný) matrix (kaseinát vápenatý, syrovátkový bílkovinný koncentrát, mléčný bílkovinný koncentrát), rostlinný tuk, odtučněný kakaový prášek, sojový lecitin, maltodextrin, aroma, sůl.

Čokoládový povlak: rostlinný tuk, cukr, odtučněný kakaový prášek, 10/12% kakové máslo, sojový lecitin, aroma.

Bílý čokoládový povlak: rostlinný tuk, cukr, odtučněné sušené mléko, sojový lecitin, aroma.

 

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kombinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.