• +420 731 159 137

Scitec Arthroxon Plus 108 kapslí

Scitec Arthroxon Plus 108 kapslí

Scitec Arthroxon Plus 108 kapslí

Cena: 509
Jednotková cena: 471.3 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 443 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Jedná se o komplex pro správnou podporu zdraví kloubů a šlach. ARTHROXON je špičkový výrobek obsahující 8-mi složkovou účinnou směs, pro podporu zachování zdraví vazivového aparátu, který obsahuje kromě dosavadních, i jiné, speciální účinné látky. Využití NEM ® (natural egg membrane - přirozená vaječná membrána), se ve formuli takového typu zakládá na vědeckých podkladech. Přirozeným zdrojem vaječné membrány je kombinace glukosaminu, chondroitinu a kyseliny hyaluronové. ARTHROXON PLUS kromě toho obsahuje i preferovaný kolagen II. typu, a byl k němu přidán i dobře známý a populární glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM. Produkt je obohacen také o vitamin C a mangan. Mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání, a k udržování normálního stavu kostí. * Vitamín C přispívá k udržování normálního stavu chrupavek, cév, dásní, zubů, kůže a k normální tvorbě pojivových tkání.

*Vědecky dokázána tvrzení Evropských úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povoleny Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 5 kapslí denně s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 kapslí

Arthroxon plus

3212 mg

Vitamín C

60 mg

Mangan

0,5 mg

SLOŽENÍ:

Glucosamin Sulfát · 2KCl, Capsule Shell (Bovine želatina), barviva (Candurin Silver Fine, komplex mědi chlorofylinů), Chondroitin Sulfát, hydrolyzovaný prášek z kuřecí chrupavky (52% hydrolyzovaného kolagenu typu II z kuřecích chrupavek), metyl-sulfonyl-metan (MSM), NEM® Natural Eggshell Membrane – přirozená vaječná membrána, Anti-Caking Agent (Stearát hořečnatý), kyselina askorbová, hyaluronát sodný, monohydrát síranu manganatého.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.