• +420 731 159 137

Scitec Jumbo 8800 g

Scitec Jumbo 8800 g

Scitec Jumbo 8800 g

Cena: 2 14226% sleva!
Jednotková cena: 24.34 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1863 Kč
Původní cena: 2500 Kč, ušetříte: 358
Dostupnost: Zboží je nedostupné

 

Při snaze budovat svalovou hmotu lidé snáze zapomínají na svůj skutečný příjem živin. Zapomínají na fakt, že nic není účinnější, než dostatečný příjem kalorií, energizujících sacharidů a bílkovin budujících svalstvo. Mnoho sportovců si nevede stravovací deníky a právě pro ně je nejlepší každodenní možností užívání našich nápojů, jakým je například JUMBO, který skutečně napomáhá zajišťovat dostatečné množství živin, potřebných pro vývoj svalové hmoty.

JUMBO je zdrojem bílkovin, získaných ze syrovátkové bílkoviny, dále aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro tvorbu tkání, jejich udržování v těle, celkově k zachování a zvyšování objemu svalové hmoty. *

Syrovátkové bílkoviny jsou kompletními bílkovinami, získanými z mléka. Zajišťují pro organismus všechny potřebné typy aminokyselin. Produkt obsahuje 9 aminokyselin, které si organismus nedokáže sám spojit a vyprodukovat: jedná se o histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan a valin. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také zastoupením kvalitních aminokyselin, proto má velmi dobrou biologickou hodnotu, která je téměř srovnatelná jako u masa, ryb, mléka a sóje.

JUMBO obsahuje také naši sacharidovou směs "6-CARB", která se skládá z ovesné mouky, Palatinózy a Vitarga.

"JUMBO" matrix s extra účinnými látkami obsahuje rovněž velkou dávku patentovaného "CREA-BOMB", což je vícesložkový, kreatinový matrix. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

Magnézium obsažené v našem produktu přispívá k normální syntéze bílkovin, snižování únavy, vyčerpanosti, přispívá k normální činnosti nervového systému (stahování svalů a neurotransmise, včetně srdečního svalu), dobrému metabolismu a tvorbě energie, rovnováze elektrolytů, udržování normálního stavu kostí a zubů a hraje roli při dělení buněk. * Produkt byl navíc obohacen o BioPerin, který je patentovaným výtažkem z černého pepře.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (220 g) denně smíchanou s 400 ml tekutiny, nejlépe ihned po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

220 g (1 dávka)

Energetická hodnota

808 kcal

Tuk

6,9 g

-          nasycené mastné kyseliny

1,6 g

Sacharidy

144 g

-          z toho cukry

59 g

Hořčík

59 g

Bílkoviny

50 g

Soli

0,26 g

Draslík

365 mg

Dietní vlákna

1 g

“6-CARB” směs

149 g

"JUMBO" EXTRA INGREDIENT matrix

8803 mg

CREA-BOMB

5610 mg

HEMO-NO matrix

1056 mg

JUMBO AMINO SELECT matrix

957 mg

BCAA XPRESS 100%

940 mg

SLOŽENÍ:

“6-CARB” směs: Palatinose™ (tvarovací směs sacharidů s časovanou absorpcí a s nízkým glykemickým indexem), ovesná mouka, dextróza, maltodextrin, fruktóza, Vitargo® (speciální, patentovaná směs sacharidů s vysokou molekulovou hmotností, průměrná molekulová hmotnost 500,000-700,000)

“JUMBO-SIZE” anabolická směs:

- CREA-BOMB vícesložková, tvarovací, kreatinová směs: z efektivních forem kreatinu: tri-kreatin-malát a di-kreatin-malát, MicronTec mikronizovaný kreatin-monohydrát, kreatin-etyl-ester (CEE), kreatin-orotát, kreatin-glukonát.

-G-BOMB vícesložková, glutaminová super směs: acetylovaný analog glutaminu (N-acetyl-L-glutamin), volná forma aminokyseliny (L-glutamin), esterifikovaná molekula (glutamin-etyl-ester), stabilní glutamin dipeptid (Alanyl-L-glutamin).

- BCAA XPRESS 100% čistý komplex esenciálních aminokyselin: L-leucin, L-izoleucin, L-valin.

- HEMO-NO vícesložková NO směs pro zvýšení napumpovanosti a žilnatosti: L-arginin, arginin-alfa-ketoglutarát 1:1, glycin L-arginin-alfa-ketoizokaproát kalcium, ornitin-alfa-ketoglutarát.

Na zvýšení absorbce: Naringin, BioPerine® (piperin)

Příchuť čokoláda:Ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka, se sójovým lecitinem), Dextróza, ovesná mouka (gluten), Palatinóza™ (Isomaltulóza), Maltodextrin, Fruktóza, nízkotučný kakaový prášek (10-12%), kukuřičný škrob, kreatin monohydrát, aroma (čokoláda), L-Glutamin, báze L-Argininu, L-Leucin, mikronizovaný kreatinový monohydrát, uhličitan hořečnatý, L-Isoleucin, L-Valin, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-Ornithin HCl, kreatin citrát, kreatin fosfát, kreatin pyruvát, L-Alanin, BioPerine® (Piper Fruit Extract).

Příchuť vanilka:Ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka, se sójovým lecitinem), Dextróza, ovesná mouka (gluten), Palatinóza™ (Isomaltulóza), Maltodextrin, Fruktóza, kukuřičný škrob, kreatin monohydrát, aroma (vanilka), L-Glutamin, báze L-Argininu, L-Leucin, mikronizovaný kreatinový monohydrát, uhličitan hořečnatý, L-Isoleucin, L-Valin, barvivo (riboflavin), alfa-ketoglutarát vápenatý, L-Ornithin HCl, kreatin citrát, kreatin fosfát, kreatin pyruvát, L-Alanin, BioPerine® (Piper Fruit Extract).

Příchuť jahoda:Ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka, se sójovým lecitinem), Dextróza, ovesná mouka (gluten), Palatinóza™ (Isomaltulóza), Maltodextrin, Fruktóza, kukuřičný škrob, kreatin monohydrát, aroma (jahoda), L-Glutamin, báze L-Argininu, L-Leucin, mikronizovaný kreatinový monohydrát, uhličitan hořečnatý, L-Isoleucin, L-Valin, barvivo (červená řepa), alfa-ketoglutarát vápenatý, L-Ornithin HCl, kreatin citrát, kreatin fosfát, kreatin pyruvát, L-Alanin, BioPerine® (Piper Fruit Extract).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nenahrazujte pestrou stravu. Před použitím se poraďte se svým lékařem, výrobek obsahuje absorbční modifikátor, který by mohl mít vliv na vaše léky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 15 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.